TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.. BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Sistemimi dhe Fjetje … Autobusë nga Bruksel për në Shkupi: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Bus from Skopje to Tiranë Ave. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . Makina me qera. Vizitohet: Dubrovnik. The Valentine's Day reminds us once more that one should more often say "I love you". udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Mbrritja në Paris ora 13.40. Taking place on 10th - 17th June at the i... Athens is the capital of Greece and one of the most famous cities in Europe. Pyetje. Online Booking Engine that offers every type of tourist product to the user, Hotels, Apartments and other services, with a quick search according to a minimum input of information, which gives every kind of offer, ideal for all sorts of tourism, be it Corporate or end consumer. Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë - Prishtinë çdo të enjte e te diel! 2. ALL. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. France Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Udhëtime me kosto të ulët me autobus Trego biletën direkt në telefonin tënd Wi-Fi dhe priza në bord Rezervo tani! Nisjet në listë jepen me kohën e nisjes, kohëzgjatjen e udhëtimit, shoqërinë e transportit, cilësinë e autobusit, itenerarin e udhëtimit me gjithë kilometrazhin, uljet e mundëshme të çmimeve etj. Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me 38-vjeçarin shqiptar të vrarë mbrëmë në Bruksel. Pasagjer:. dhe brenda 15 minutash gjat orarit te punes (08:00-19:30) do ju kthejme pergjigje .. Informacion me i hollesishem kliko - Tirana International Airport Bileta autobusi me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Në autobus ndodheshin rreth 50 njerëz dhe udhëtonin në kryeqytetin indian, Nju Delhi. Taksi. All Rights Reserved. Një autobus me studentë është aksidentuar në Sarandë, pasi është përplasur me një automjet tjetër në Qafën e Muzinës. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. ... Bëra gati një valixhe të vogël, mora syzet, portofolin dhe pak para. Qyteti i Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në Regensburg është destinacioni i ëndrrave për monumentet dhe kulturën e historisë... Delta City Podgorica - është qendra e parë dhe më e madhe tregtare në Podgoricë. Avioni Tiranë-Bruksel ndryshon destinacion, ulet në Paris Publikuar tek: aktualitet , më 15:47 22-03-2016 Pas sulmeve në Bruksel avioni i linjës Tiranë- Bruksel i nisur nga aeroporti "Nënë Tereza" ka ndryshuar destinacion dhe është ulur në aeroportin e Parisit “Charles de Gaulle”. Sistemimi dhe Fjetje … 1.Fluturimi direkt Tiranë - Gjenevë dhe Milano - Tiranë. By clicking on "Buy ticket" or "Select departure" (depending on search options) choose the desired bus route. Transferimi me autobus komod për në Bruksel. 23 Janar, 2020. Departures are described by departure time, duration, carriers, bus quality, schedules with mileage, discounts etc. Autobusi i la shqiptarët në qendër … The history of the Dubrovnik airport can be divided into four different periods, the first of witch began in 1936. at an airport in a place called Gruda in Konavle. Aksidentet rrugore janë të shpeshta në Indi. Kerkoni cmim bilete me kedo shoqeri fluturimi dhe per kedo destinacion duke shkruar te. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. ALL. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Me pas transferi në Hotel. TiranëBruksel 70€ ... – Fjetje 7 Netë All Inclusive në Hotele 3, 4 dhe 5*.– Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Burgas.Cmimet per person ne dhome 2she:Nisja 1 Gusht Tarifa »Hotel Svejest 3* € 329.00 Hotel Azurro 3* € 349.00 Hotel Chaika 4* € … Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Nisja Nga Tirana Ne Stamboll me autbus behet ne oren 12:00 Udhetimet me Autobuz Nga Stambolli ne Tirane behen cdo dite nga e HENA ne te SHTUNE Vetëm vajtje. 1. All Rights Reserved. Jadore Deluxe 5*, Plazh.com Ekskluzive, All Inclusive, Side, 7 Ditë €559. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922 . Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Gefällt 2.032 Mal. CONTACT ME . I rritur : tarifat weekend te muajit te percaktuar:. From the date of departure choose the one that suits you best taking into account price, departure time, carrier etc. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Fjetje 4 Netë në Paris. Europcar Kosovo HQ +377 44 116 746. Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Rezervim për autobus ; Rezervim për aeroplan ; Rezervim për traget ; Ofertat e vikendeve . Siç duhet edhe nga fotot, autobusi ka dalë nga rruga duke u përplasur me barrierat mbrojtëse të autostradës. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. Bruksel, gruaja sulmon me hanxhar udhëtarët në autobus. 8 Shtator, 2020. Bruksel-Tiranë. Nisja në orën 10:40. August 22, 2016 18:37 ... Në periferi të Brukselit, policia ka plagosur një femër e cila ishte përpjekur të godasë me hanxhar tre persona, raporton Russia Today. Montenegro Airlines's technical bases are located there. Në Tiranë nesër të gjitha gratë e vajzat udhëtojnë falas me autobus “Nesër transporti publik për gratë dhe vajzat e Tiranës do të jetë falas", është kjo dhurata e Bashkisë së Tiranës për gratë e kryeqytetit me … Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Me Shume Detaje: Në pagesën 219 Euro përfshihen:-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,-Akomodimi në hotel me … Udhëtimi zgjat 3.5 orë, pa ndalesa. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Autobusë nga Prishtinë për në Tiranë: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Qendra është nd... Historia e aeroportit të Dubrovnikut mund të ndahet në katër periudha të ndryshme, e para e filloi në vitin 1936 në një aeroport në nj&... Bjeshket e Nemuna janë një kurorë e lartë malore në skajin juglindor të sistemit malor Dinarik. Pasagjer:. bileta avioni tirane oslo; sa kushton bileta avjonit albani danimark; linja e autobusave tirane-prishtine; bileta per avion offert; bileta avioni nga tirana ne bruksel; bileta per suedi; fluturime tirane zurich; pagesa me avion tirane bari; linja tirane stamboll me autobus; aeroporti rinas albania orari i fluturimeve dt 28 04 2012 tirane rome TEPELENË– Një aksídent ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura-Bençës. Autobusa me qera ; Rezervoni online . Studentët janë të një universiteti në Tiranë. 4.Shëtitje me Autobus 5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit. Çdo katër minuta ndod 5. VITI I RI NË BRUKSEL AMSTERDAM 6 DITË 30 DHJETOR 04 JANAR 599 €/P ️ PROGRAMI: DITA E PARË: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Për autobus mund të drejtoheni në stacionin e sutobusëve, Rruga Garibaldi, me taksi nga Aeroporti i Prishtinës. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. Koci: Faturën e 4 mijë dosjeve po e paguan Kosova. Të paktën 29 persona janë vrarë, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin, doli nga rruga në një autostradë në shtetin indian të Uttar Pradesh. Na kontaktoni nëpërmjet e-mail ose numrit të telefonit. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti turstike ose eventesh drejt cdo destinacioni me mjete . I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Ka edhe mundësi që të udhëtojmë me autobus në ndonjë vend fqinj dhe pastaj të kthehemi në Shqipëri”, thotë Nirvana. KinG Rent a Car +377 44 640 640. Vajtja [ Tirana – Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR Vajtja [ Tirana – Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR Vajtja [ Tirana – Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris Agjensi Turistike Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. 4. Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport Cmimi 199 Euro / Personi 3 DITE 04/03/2020 3 foto. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. -Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. Dita e Pestë, 5 Nëntor 2012: Mëngjesi në Hotel. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline". Podgorica airpo... Tivat Airport is located in the south of Montenegro in the Bay of Kotor, 3 km south of Tivat, 8 km from Kotor and 20 km from Budva. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) njofton se më datën 22 Mars 2016, avioni i linjës Tiranë – Bruksel – Paris që operohet nga Adria Airways, me 42 pasagjerë në bord, është nisur nga Tirana sot në orën 6.47 dhe është ulur në Paris, në aeroportin “Charles de Gaulle”. Autobus. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Mbrritja në Paris ora 13.4 City Municipality of Ljubljana is one of the 11 city municipalities in the country. 14. Sofia ndodhet në pjesën perëndimore të Bullgari... Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare. Udhëtim i përbashkët. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Selanikut. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera +49/234-387431, 0179-5091634 Maja më e lartë e Bjeshkeve te Nemuna eshte ... Aeroporti Nënë Tereza (më para: Aeroporti i Rinasit) në Rinas, është aeroporti i kryeqytetit dhe njëkohësisht i vet... Lubjana është qyteti kryesor dhe më i madhi i Sllovenisë. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. Hoti me kabinetin e tij niset për në Tiranë me autobus; Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, dalin pamjet si ndodhi rasti (VIDEO) Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, reagojnë familjarët; Arrijnë helikat për parkun energjetik në Bajgorë (VIDEO) Serbi: Vritet një burrë nga Kosova, dyshohet se është pronari i “Selo Tours” Planifikoni lehtësisht udhëtimin tuaj me BalkanViator. Vajtja 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Vjeshtë në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Tiranë Prishtin ë. Gjithsej 16 lidhje për datën 12/29/2020 ... Kyçu me Facebook Kliko këtu nese keni harruar fjalëkalimin? I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Eksploro Bruksel me FlixBus Trego biletën në telefonin tënd Wi-Fi Rirezervo ose anulo udhëtimin tënd në mënyrë fleksibël Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Globi Travel & Tours, Tirana. Mësohet se ata po ktheheshin nga Saranda në drejtim […] Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. Nisja në orën 20:10. Rent a Car Geti +377 44 205 500. Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me qera Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me … Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Bileta Avioni Shkup bruksel Me Cmimet me te mira online te lira per Bileta me Oferte Low Cost. Qyteti... Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. Komuna e Lubjanës është një nga 11 bashkitë e qytetit në vend. After the Secan... "Mother Teresa" Airport (Rinas Airport) in Rinas is the airport of the capital and at the same time Albania's only international airport for civilian flights. Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Mësohet se një autobus i linjës Tiranë-Athinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. ... Autobus Taksi Makina me qera. Vizitohen: Paris dhe Bruksel. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. It was opened on October 1, 2008. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. I rritur : 2, Kodi postar 1001, Tiranë, Shqipëri Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë lekësh dhe ndryshimi i protokollit, dy kërkesat e tyre të panegociueshme, për të cilat kanë zhvilluar disa protesta. 2.Fjetje 1 natë në Lion, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano. 0800 0888; info@tirana.al; Sheshi Skënderbej, Nd. -Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll, Stamboll - Tiranë,-Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.-Udhëtimi është në Grup. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Fusni qytetin e nisjes dhe qytetin e mbërritjes të udhëtimit Tuaj. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Për prenotime na kontaktoni në: ☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747 Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + … Rr. Nisja nga Prishtina ora 10.40. The UNESCO World Heritage town of Regensburg is a dream destination for history monuments and culture. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Udhetim Me Autobus Tirane Stamboll Behen cdo dite nga e HENA ne te DIELE pervec dites se premte qe ska udhetime. Edhe pse është dhënë urdhër për mbylljen e të gjitha linjave ajrore apo tokësore me Greqinë, një autobus me 30. ... Podgorica Airport (also known as Golubovci Airport) is located in Golubovci, 12 km south of Podgorica. Viend në Divjakë, Berat& Tiranë 3ditë/2net ; Vikend në Divjakë 2ditë/1natë Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Nisja nga Prishtina ora 10.40. ABA TRAVEL Pranverë në Paris dhe Bruksel, 5 Ditë €399, Nisja më 11 Mars. Autobusi me targa greke ITY2760, po shkonte në Athinë për të marrë pasagjerë, ndërsa nuk ndodhej asnjeri […] Ajo u hap më 1 tetor te vitit 2008. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se Arditi Spahiu është mik shtëpie i Erion Alibejt (vëllai i burrit të motrës), një personazh i njohur në botën e krimit në Elbasan, i cili u arrestua pak kohë më parë. Bulevardi Blu Bathore, Tirane, Albania +355 68 666 7858 / +355 68 252 7777 info@pati-travel.com Facebook Instagram Pati Travel Transport Gjermani Shqiperi Autobuz Minibuz Furgona Tirana Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. Regensburg lies at the most northerly point in the course of the Danube, w... Delta City Podgorica is the first and the largest shopping mall in Podgorica. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Larnaca – Tiranë ... Me avion, autobus ose makinë me qira. 3.Mëngjeset në Hotele. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. ️ Bileta Avioni duke filluar nga 35€ , linje direkte me nisje nga Tirana Tiranë - Viene 35 € Tiranë - Torino 35 € Tiranë - Milano 35 € Tiranë - Venecia 35 € Tiranë - Bergamo 40 € Tiranë - Londër 45 € Tiranë - Pisa 55 € Tiranë - Berlin 50€ Tiranë - Verona 49 € Tiranë - Bruksel 55€ Tiranë - Paris 49 € Neës 24 raporton se kanë mbetur të plagosur disa persona ndërsa ende nuk dihet identiteti dhe gjendja e tyre shëndetësore. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Shkurti është një d... Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Tiranë Barcelonë me Autobus 28 Mars, 7 dite, €329 – Udhëtim me Guidë në Barcelonë.