Biletat me te lira ne tregun Shqiptar. Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. Në këtë faqe ju mund të shihni oraret e fluturimeve nga në Gjermani, të cilat ofron aviobilet.com dhe prenotimi në internet i biletave të avionit është i mundur. Per rezervime ose per informacion per biletat dhe cmimet perkatese, na kontaktoni ne nje nga numrat e telefonit te listuar ne fund te faqes. Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona. ÇMIMET ORARI . Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ju pranoni se i keni lexuar, kuptuar dhe i keni pranuar kushtet e përdorimit të sistemit të online rezervimeve të deklaruara nga agjensioni Intertours SA në seksionin e, Bashkohuni me ne përmes Facebook, dhe shpërndajeni faqen tonë, kështu ju do të ndihmoni miqt dhe të afërmit tuaj për të udhëtuar më lehtë. Udhëtime me autobus. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Intertours Business class travel agency Kosovo ©2015. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Nëse udhëtari nuk arrin të ndodhët në vendin e caktuar për nisje, agjensioni nuk e bartë përgjegjësinë për humbjen e udhëtimit nga ana e udhëtarit.si dhe qdo parregullsi te dokumetavete personale pergjegjesin e merr vet pasagjeri. Vrejtje : Lusim udhëtarët te jenë në stacionet e caktuara më lart 30 minuta me herët Udhëtimet realizohen me autobusë komod të Sharr Travel, staf profesional e shërbime cilësore. Nëse nuk mund të gjeni një propozim për datën e dëshiruar, përdorni motorin e kërkimit duke zgjedhur një datë nga kalendari. Udhëtime me autobus. Rezervoni bileta online ne www.hobi.al ose kontaktoni tani ne +355698885656 me agjentet tane per cmimet me te mira dhe oferten me te pershtatshme per ju. Pasagjeret duhet te kene me vete pashaporte me vize ose dokumente te tjera kalimi ne dogane. Tony Blair, 70000 Ferizaj +381 290 - 327 588 info-fer@dituria.de Më shumë Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Rezervim i ri. Q. Zejtare p.n. Fluturime të rregullta nga Gjermania, Zvicrra dhe shtete tjera për në Prishtine, Tiranë, Shkup dhe Podgoricë. Rezervimi dhe shitja e biletave për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë, Shitja Online e biletave të autobusit për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë dhe Kroacinë. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Cmimet: Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Ky website eshte pjese e Union Travel co mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Bileta autobusi për Gjermani me cmimet më të mira në tregun Shqiptar. Zvicer . +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. Bora Travel @2017. Intertours si agjension prestigjisoz turistik, posedon floën më moderne të autobusëve që ju ofron udhëtime super lukzose dhe të sigurta nga Zvicra për Kosovë dhe anasjelltas. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike Pershendetje! Udhëtime falas nga Gjermania me autobus për zgjedhjet e 6 tetorit. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . ÇMIMET ORARI . Linjat e autobusit dhe orari i udhëtimeve Stambolli - Tiranë. Rezervo. ☕ Pije, kafe e shërbimet të tjera gjatë udhëtimit. +383 44 184 195 +383 44184195 wib *Nisja nga Tirana, cdo te hene, te merkure, te premte dhe te shtune, prane “Pallati Asllan Rusi” *Femijet deri ne 2 vjec jane falas, mbi 2 vjec pagese e plote. Nisjet nga Gjemania Linja Nr 2: Çdo te Shtunë ora 03.00 ( nga HAMBURGU ) me drejtim Gjermani - Austri -Hungari-Sërbi-Kosove-Shqipëri. Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. 02 Shtator 2020. Ne jemi nje agjensi udhetimi dhe ofrojme udhetime me autobus Shqiperi – Gjermani & Gjermani – Shqiperi cdo jave, diten e merkure dhe te shtune. Partia e Albin Kurtit po organizon udhëtime falas me autobus nga Gjermania për në Kosovë. ☎️ Për rezervime kontaktoni në: Kosovë : + 383 38 610 015 + 383 49 610 015 + 383 44 610 015 Për çdo ndryshim ju lutem të na kontaktoni: Tel.+383 38 606 333 Fax:+383 38 243 582 Mob.+383 44 162 498. 09 Shtator 2020. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi,  dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Qytetet e Vlefshme ne Gjermani. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Linja me autobus nëpermjet Hungarisë dhe Malit të Zi nga Gjermania për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni, Çdo ditë lundrim me traget Bari-Durrës dhe disa herë në javë, Ancona-Durrës dhe Triestë-Durrës, Aranzhmane turistike dhe hotele të zgjedhura nga bregdeti i Shqipërise dhe Ulqinit. Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Mimoza93 © 2020 Disa pjesë nga funksionet dhe eksperienca janë të mbrojtura sipas ligjit 04/L-065 neni 149. Shqipëri - Kosovë . Zvicer . Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. Posedojmë edhe Licensë Europiane × Ne rast se pasagjeri kthehet ne dogane per shkak te dokumentave te tij, agjensia nuk kthen asgje nga bileta. Ose përmes faqes kontaktuese Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje.Â, Më poshtë kemi prezantuar qytetet në të cilat bëhet nisja dhe arritja e udhëtarëve me linjen Kosovë Zvicer dhe anasjelltas përmes Kroacisë. 08 Janar 2021. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 … Agjensioni ynë ofron shërbim udhëtimi me autobus, aviobileta , aranzhmane turistike si dhe udhëtime me tr agete. Ju lutemi plotësoni me saktësiformën e rezervimit në mënyrë që ne të bëjmë rezervimin tuaj pa gabime ose ndryshime. Më poshtë kemi paraqitur disa çmime për udhetime në Kosovë, si të biletave te avionit ashtu edhe të autobusit, Për çmime tjera na kontaktoni në telefon ose email. Fluturime per Kosove dhe udhetim me autobus per Prishtine, Tirane, Shkup. Barileva Turist Sh.p.k. Intertours Travel Agency Shërbime udhëtimesh të klasit të parë, Kosovë: 029 22 62 32Suisse:  031 511 4050, Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Oferta Turistike ne mbare boten. Intertours ofron shërbime profesionale të udhëtimit dhe transportit të pasagjerëve e regjistruar në Kosovë dhe në Zvicerr. Zvicer . E Mërkurë. Për më shumë informacione shtesë rreth kësaj linje, ju mund të informoheni duke kontaktuar direkt me Intertours SA në: Perballë stacionit te Autobuseve 23000 Prizren Kosovë, Kontakt Kosovë: +377 44 618 169 (Tel & Viber) +386 49 896 286 (Tel). Abononi Newslettren tone dhe informohuni nder te paret per oferta speciale. Rr. Cilësia e shërbimit dhe çmimet konkuruese në treg na kanë bërë lider në Kosovë dhe më gjerë. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Rezervim i ri. Çmimet vlejnë për linjen nepërmjet Hungarisë, Çmimet vlejne per linjen nepermjet Mali te Zi, Çmimet vlejne per linjen nepermjet Kroacise. Kjo është vetëm një nga masat brenda paketës së stimulimeve të qeverisë për rimëkëmbjen e ekonomisë më të madhe evropiane nga pasojat e epidemisë së coronavirusit. Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Byroja Federale […] 8. Bileta Autobusi për Gjermani nga Agjensi Kalemi Travel. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Çdo te Martë e te Premte ora 23:00 (nga HAMBURGU) per Tiranë me kalim Gjermani - Austri - Kroacia - Mali i Zi - Shqipëri. Të gjithë të drejtat e rezervuara! BiletIme.al eshte i pari website shqipetar dedikuar rezervimit te biletave te avionit online dhe ne menyre te pavarur. Materialet dhe elmentet tjera të publikuara në faqe mund të jenë të mbrojura.  Çdo vizitues i faqes i nënshtrohet kushteve të përdorimit të faqes. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Sherbim korrekt e profesional Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Bileta autobusi për Gjermani. Rezervo. 9. Therand zyra Qendrore . Kosovë - Shqipëri . 09 Janar 2021. Stamboll (me autobus), 23 Dhjetor, 4 ditë, €59. Për rezervim të biletave klikoni në grafik  — >>, Dërgo email përmes formularit kontaktues: Kontakt. Kosovarët që jetojnë në Hamburg, Munchen, Hanover dhe qytete tjera të Gjermanisë do të kenë mundësi të […] Me Beli Travel ju keni mundësi të pafundme zgjedhjesh. 04 Shtator 2020. Fluturime, Udhetime me Bileta Te Lira per Zvicer, Gjermani, e vende tjera. ÇMIMET ORARI . Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave aranzhmane si dhe Lundrime me traget. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Ne rast se anullohet udhetimi per shkak te shoqerise, kthehet bileta e plote.. Udhëtimi organizohet katër ditë para zgjedhjeve ndërsa kthimi bëhet më 7 tetor. Bileta autobusi per gjermani te lira me HIMA TRAVEL, Prenotoni Bileta Autobusi Tirane GJermani Me linja Nderkombetare Per Udhetime me autobus 00355 069-70-21-103 kontakt@himatravel.com Bilete me oferte nga Kalemi Travel. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Çmimet e konsumit në Gjermani ranë në gusht për herë të parë me bazë vjetore, në më shumë se katër vjet për shkak të uljes së TVSH-së. Pushime te Mira ne Hotele luksoze ne te gjitha vendet me Oferta atraktive. Kodra Tours është agjenci turistike e licensuar në Kosovë dhe Itali dhe ofron shërbime profesionale të transportit të udhëtarëve nga Kosova drejt Italisë dhe shumë vendeve tjera Europiane. Nisja me autobuz behet nga Vlora. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. E Premte. Kosovë . Rezervo. E Premte.